مگا سیویل ساختمان
مگا سیویل ساختمان

استفاده از آینه های دکوراتیو ، ایده خوبی برای تغییر دکوراسیون داخلی است. انعکاس تصویر در آینه، فضاهای کوچک را وسیع تر نشان می دهد و محیط را دلچسب تر می کند.چند راهکار مفید برای چیدمان آینه در خانه کوچک و بزرگ نشان دادن فضای داخلی را مطرح می کنیم.

آینه‌کاری بین کابینت

بکارگیری تایل‌های آینه‌ای در این مکان کار آشپزی را لذت بخش می کند. نگران تمیز کردن آینه‌ها بعد از پخت و پز نباشید با استفاده از یک دستمال نرم دیوار شما براحتی مثل روز اول درخشان خواهد شد. می‌توانید از آینه‌ها، بین کابینت و روی دیوار آشپزخانه استفاده کنید. هنگام انتخاب تایل‌های آینه ای ، به رنگ و چیدمان فضای آشپزخانه‌تان توجه داشته باشید. گاهی اوقات استفاده نادرست از رنگ‌ها می‌تواند فضا را کوچک و نامطلوب جلوه دهد.

با آینه، پنجره‌های مجازی درست کنید

یکی از خلاقانه‌ترین چیدمان آینه در خانه کوچک این است که قاب‌های آماده پنجره را بخرید و بجای شیشه، خانه‌های آن را با آینه های دکوراتیو نقره‌ای یا رنگی پر کنید. این ایده به شما کمک می‌کند تا فضای محدود خود را با روشی ساده، ولی هوشمندانه به محیطی روشن و دلباز تبدیل کنید.

آینه‌کاری به وسعت دیوار

آینه‌های بلند و قدی، راهکار مناسبی برای داشتن فضایی پر نور و روشن‌تر است. آینه را در کنار مبلمان پذیرایی یا روی دیوار پشت مبلمان خود قرار دهید. انعکاس نور سالن در آن باعث می‌شود فضایی دلنشین را برای پذیرایی از میهمان‌های خود ایجاد کنید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط